Партнеры

Наш Сiмейний клуб приймав участь у програмi, спрямованiй на підтримку малого і середнього бізнесу, яким керують жінки, для відновлення і розширення їх підприємницької діяльності під час та після карантинних обмежень, пов’язаних з Covid-19.
Програма «Ін’єкції для відновлення бізнесу», яка
виконується в межах Проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.
Дуже дякуєм Вам за пiдтримку та придбання необхiдного обладнання:
1. Миючий пилосос Thomas Amfibia
— Потужний прилад для швидкого прибирання та дезiнфекцiї усіх типів підлог, килимiв і поверхонь без миючий засобів і побутової хімії. Незамінний в сухому і вологому прибиранні. Можна проводити дезінфекцію усіх поверхонь, у тому числі дитячим меблям i iграшкам.
2. Очищувач повітря Sharp
5-ти ступінчасте очищення повітря і зволоження, видалення забруднень з повітря; стерилізація і іонізація приміщення; антимікробна дія.
3. Телевізор Samsung.
Для демонстрації онлайн-уроків, повчальних матеріалів для маленьких дітей, проведення майстер-класів і тренінгів через Zoom, Skype. Вивчення англійської мови в ігровій формі на онлайн-платформах. Проведення дозвілля для дітей в групі продовженого дня.
4. Безконтактний інфрачервоний термометр Arhimed
Для безконтактної виміри температури відвідувачам центру.
5. Бактерицидний опромінювач OBB 36P .
Призначений для використання в дитячих закладах. Знищує віруси усіх типів на 99%. Знезаражує предмети,повiтря і іграшки від бактерій.
6. Дiспенсер. Гiеiена та захист вiдвiдувачив центру.
@Centre of Gender Culture – Центр гендерної культури та @womanactual – Сучасна жінка.

 

 

 

Наш партер- сайт для родителей Харькова «Дети в городе»Лучшие места отдыха с детьми в Харькове! Советы, календарь событий, новые заведения, рекомендации других родителей.Будьте в курсе всех событий города!
https://kharkov.detivgorode.ua/

Share

You missed