Хто може стати судовим приставом?

Судовим приставом може бути громадянин Російської Федерації, який досяг двадцятирічного віку, має середню (повну) загальну або середню професійну освіту (для старшого судового пристава – вища юридична освіта), здатний за своїми діловими та особистими якостями, а також за станом здоров'я.

Хто не може бути судовим приставом? Судовий пристав є посадовою особою, яка перебуває на державній службі. На посаду судового пристава не може бути призначений громадянин, який має судимість.

Судовим приставом можна стати тільки з 21 року, потрібно мати російське громадянство та закінчену вищу юридичну чи економічну освіту. У майбутнього пристава та його найближчих родичів не повинно бути судимостей та боргів перед державою.

Відповідно до зазначеної норми, судовим приставом може бути громадянин Російської Федерації, який досяг віку 21 рік, який має середню загальну або середню професійну освіту (для старшого судового пристава, заступника старшого судового пристава – вища юридична освіта; з 01.01.2018 для судового …