Коли настає ефект від касторової олії?

Проносний ефект розвивається через 2 – 6 год після прийому олії та слабшає після випорожнення кишківника. Під час подразнення рецепторів кишківника рицинова олія рефлекторно стимулює центри спинного мозку, які координують скорочувальну активність міометрія.

Засіб також подразнює слизову оболонку кишківника, що посилює перистальтику і, як наслідок, має проносну дію. Пам’ятайте, що рицинова олія – це заспокійливий, а не довгостроковий засіб від закрепу. Достатньо випити 1-2 столові ложки, щоб викликати проносний ефект.

В основі олії лежить рицинолева кислота, яка відповідає за антибактеріальний, протимікробний і антисептичний ефект. Вітамін Е пом’якшує і зволожує шкіру. Крім того, в ній містяться група мікроелементів і природні рослинні антиоксиданти. У чистому вигляді рицинову олію наносити не можна.

Всередину. Дорослим: по 15-30 г (1-2 столових ложки) один раз на день. Дітям від 12 до 18 років препарат призначає лікар: по 10-15 г (1 десертна – 1 столова ложка) один раз на день. Тривалість застосування – не більше 3 днів.