Скільки суддів судять гру у флорбол?

Співробітники штабу немає права виходити на майданчик без дозволу арбітрів крім часу тайм-аута. Матч обслуговується двома арбітрами з рівними правами. Вони мають право будь-якої миті зупинити груякщо вона не може бути продовжена з дотриманням правил.

Гра проходить на прямокутному майданчику розміром 40×20 метрів, закритому бортами. Розмір воріт складає 1,60 на 1,15 метра. Зазвичай гра триває три періоди по 20 хвилин, проте у дитячих та інших змаганнях кількість періодів може скорочуватися до двох, а час кожного періоду – до 15 хвилин.

2) Під час гри одночасно на ігровому майданчику від однієї команди можуть бути не більше 6 гравців, серед яких лише один гравець може бути воротарем. Команда має право грати у шість польових гравців без воротаря.