Якою маззю лікувати мікроспорію?

Лікування мікроспорії Використовують традиційні 10–20% сірчану, 10% сірчано-3% саліцилову або 10% сірчано-дігтярну мазі. Двічі на день застосовуються сучасні мазі: клотримазол, ізоконазол, ламізил та ін. При глибоких формах мікроспорії показані препарати, що містять димексид.

Симптоми мікроспорії У зоні проникнення в шкіру грибка з'являється червона пляма з піднятими краями. У міру розмноження збудника воно розширюється, зовні нагадує кільце. Усередині висипання шкіра звичайного або блідо-рожевого кольору, покрита борошнистим нальотом або лущиться з відшаруванням скоринок.

При лікуванні мікроспорії Необхідно: 1. Залежно від ступеня ураження застосовувати місцеву або загальну протигрибкову терапію: мазі, креми та емульсії. 2. Без прийому внутрішньо протигрибкових препаратів вилікувати захворювання практично неможливе.

Мікроспорія – грибкове захворювання, що характеризується ураженням шкіри та волосся. Збудники грибкових захворювань довго зберігаються у зовнішньому середовищі та стійкі до дії хімічних та фізичних факторів: до ультрафіолетового випромінювання, заморожування, дії низьких концентрацій дезінфікуючих засобів.