Чим можна підживити іпомею?

Підживлення. Іпомею підживлюють у період активного росту кожні 3 тижні комплексними мінеральними добривами + рідким гуміновим добривом PETER PEAT “Жива сила: для квіткових культур” . Розпушування. Щотижня прополюйте бур’яни і розпушуйте ґрунт на глибину 3 см навколо кожної іпомеї.

Полив: полив помірний, ґрунт має встигати просохнути у верхніх шарах. Взимку полив обмежений, залежно від температури 1 раз на 3-4 тижні. Іпомеї родом із Центральної Америки люблять вологіший субстрат, ніж види африканського походження і не терплять повного пересушування земляної грудки.

Якщо температура повітря падає нижче 10 ℃, рослина уповільнює або зовсім припиняє своє зростання, а мороз легко вб’є її. Для росту іпомея пурпурова потребує адекватної вологості ґрунту, проте рослина не терпить його заболочування. У спекотному і сухому кліматі вона росте повільно.

Іпомею, для кращого розгалуження, потрібно регулярно прищипувати. Робіть це вже після 4-5 справжнього листка. Після цього швидко з’являться нові пагони з пазух, рослина буде густішою і зацвіте швидше. Пересадження паростки іпомеї переносять важко.