Як куріння впливає на оточуючих людей?

Перебуваючи поруч із курцями, особливо в закритих приміщеннях, ми вдихаємо дим їхніх цигарок і наражаємо себе на серйозну небезпеку. Серед дорослих людей вторинний тютюновий дим спричиняє серцево-судинні та респіраторні захворювання, включно з ішемічною хворобою серця і раком легенів .May 31, 2019

Крім внутрішнього згубного впливу, куріння негативно позначається і на зовнішності людини, яка палить. Дефіцит кисню і поживних речовин, а також зневоднення робить шкіру в’ялою і сухою. Попадання в організм нікотину призводить до звуження судин і артеріол, які забезпечують живлення і дихання шкірних покривів.

Курець зі стажем постійно відчуває нікотиновий голод, а його мозок весь час шукає шляхи вирішення “нікотинової проблеми”. У результаті, психічне здоров’я стає вразливим через брак життєво важливої речовини. Курець починає відчувати роздратування, агресію, тривогу і дике бажання “вийти покурити”.

Тютюн має концерогенну дію, спричиняючи рак щонайменше у 12 різних частинах тіла: у легенях, порожнині рота, носовій порожнині, параназальному синусі, у гортані, у горлі, у стравоході, підшлунковій залозі, шлунку, печінці, нирковій мисці, жовчному міхурі. Також тютюн спричиняє мієлоїдний лейкоз, тобто, рак крові.